Praca

Dołącz do Naszego Zespołu Medycznego

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu medycznego! Jesteśmy przyjazną placówką medyczną z ugruntowaną pozycją, która dąży do zapewnienia pacjentom najwyższej jakości opieki zdrowotnej. Obecnie poszukujemy lekarzy, którzy chcą współpracować z nami i przyczynić się do naszej misji – dbania o zdrowie i dobro pacjentów.

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zaawansowana opieka medyczna: Nasza placówka jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i technologie, aby lekarze mogli pracować na najwyższym poziomie.
  • Przyjazna atmosfera: Dbamy o komfort i dobre samopoczucie naszych pacjentów i personelu medycznego. Tworzymy atmosferę, w której każdy czuje się mile widziany.
  • Zespół profesjonalistów: Nasz zespół skupia doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Wspieramy rozwój zawodowy naszych pracowników.

Kogo szukamy ?

Poszukujemy lekarzy z różnych specjalizacji, którzy są zaangażowani w swoją pracę i dążą do świadczenia opieki medycznej na najwyższym poziomie. Jeśli jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, masz doświadczenie w pracy z pacjentami i jesteś gotów/a dołączyć do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie.

 

Jak do nas dołączyć?

Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z naszą placówką, prosimy o kontakt. Możesz wysłać swoje CV i list motywacyjny na adres kontakt@plpiaseczno.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Nasz zespół rekrutacyjny skontaktuje się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Cieszymy się na ewentualną współpracę i możliwość rozwijania naszego zespołu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam w dążeniu do zapewnienia najlepszej opieki zdrowotnej naszym pacjentom.

 

Polityka Prywatności

 

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prywatną Przychodnię Lekarską w Piasecznie z siedzibą w Piasecznie przy ul. Szkolnej 16 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania.
Adres

ul. Szkolna 16

05-500 Piaseczno

Telefon

Tel. (22) 757 22 77

Tel. (22) 737 06 93

Fax. (22) 737 06 94